Oferujemy Paniom nowy rodzaj makijażu ust, oczu i brwi utrzymujący się do 3-5 lat
Conture Make-up firmy LONG TIME LINER®.

Eye Lines - kreski na powiece górnej i dolnejKRESKI - rysowane na linii rzęs optycznie je zagęszczają. Podkreślając kształt oka, będą dawały efekt grubszych i dodadzą spojrzeniu uwodzicielskiego blasku....

więcej...

--------------------------------------

Eye Brows - łuki brwioweBRWI - Kształt brwi stanowi najważniejszy punkt i równoważy wygląd całej twarzy. Perfekcyjnie dobrany kształt łuku brwiowego podkreśla charakter twarzy...

więcej...

--------------------------------------

Lips - ustaUSTA - Korygując kształt, tworząc dokładny zarys ust możemy zniwelować ich asymetrię...

więcej...

--------------------------------------

Makijaż Conture® Make-up LONG TIME LINER® jest metodą nr 1 na świecie, służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt ust (wypełnienie w całości kolorem, rozświetlenie), linię brwi retuszuje plamy barwnikowe, blizny i tatuaże.

Conture® Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, dlatego bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny przez ok. 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy, w dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez linergistkę

W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu, makijażu bardzo delikatnego.

Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub specjalnym mleczkiem i tonikiem.

Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium - przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca, WZW typu B, HIV oraz przyjmowanie leków sterydowych.

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecone przez lekarza.

W 2 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów (korekta).